Afronding reconstructie Oostelijke Randweg
Alle deklagen en belijningen zijn aangebracht en ook het laatste stuk weg, de kruising met de Veerdam is gereed. Daar is een extra solide deklaag aangebracht voor al het optrekkende en remmende vrachtverkeer.
In week 49 is er ook onderhoud aan de brug Roode Vaart uitgevoerd, waarbij o.a. cilinders van de brug werden vervangen. Ook de brug kan nu weer jaren mee.
Ondanks het zeer natte weer konden we de werkzaamheden aan de brug combineren met het laatste asfaltwerk. Met de inzet van verkeersbegeleiding en actieve verwijzing naar de Interne Baan voor vrachtverkeer hebben we de druk op de Oostelijke Randweg, na de eerste zeer drukke dagen, beperkt.
Vanaf 5 december 2025 zijn alle wegwerkzaamheden klaar zijn en ervaart het verkeer geen hinder meer van de reconstructie van de Oostelijke Randweg.
Als sluitpost zal de aannemer tot in de loop van het voorjaar nog de in- en uitritten naar de bedrijven bestraten waar dit nog niet gedaan is, maar dit leidt niet tot extra reistijd als je van de weg gebruik wilt maken.
Er kan weer jarenlang gebruik worden gemaakt van een veilige en comfortabele weg.
Kijk voor meer informatie en foto’s van de reconstructie op Reconstructie Oostelijke Randweg.