Skip to Content

In het kader van de verdere beveiliging en controle van het havengebied plaatst Havenbedrijf Moerdijk op het Logistiek Park Moerdijk en de Interne Baan diverse camera’s, tel- en weeglussen en poorten. Dit om het gebied nog beter te kunnen beheren en controleren en met de plaatsing van de poorten bij calamiteiten eventueel veilig af te sluiten. 

Voor een goede werking van deze systemen is het noodzakelijk om ook in het asfalt van de Interne Baan enkele technische voorzieningen aan te brengen.

Interne Baan twee nachten dicht voor werkzaamheden

Om deze werkzaamheden veilig uit te kunnen voeren, wordt de Interne Baan twee dagen achter elkaar in de avond/nacht tijdelijk afgesloten voor verkeer.
 
De afsluiting vindt plaats in twee nachten, zodat de overlast voor bedrijven en verkeer zoveel mogelijk beperkt blijft:

  • woensdag 22 april op donderdag 23 april 2026 van 20.00 tot 06.00 uur
  • donderdag 23 april op vrijdag 24 april 2026 van 20.00 tot 06.00 uur 

Wij vragen bedrijven en vervoerders rekening te houden met deze tijdelijke afsluiting. De toe- en afrit via De Entree, aansluiting 26 en 25 van de rijksweg A17 kunnen als alternatief voor de Interne Baan benut worden.

Omleidingen worden ter plaatse aangegeven.

Interne Baan voor vrachtverkeer

De Interne Baan is de directe verbinding tussen het haven- en industrieterrein Moerdijk en het Logistiek Park Moerdijk die naast OV, nood- en hulpdiensten uitsluitend bedoeld is voor vrachtverkeer.